JAUNUMS! Zehnder Studio kolekcija

Zehnder laiž klajā savu jaunāko premium klases dizaina līniju:

Zehnder Studio kolekcija

Studio Collection

Runtal kļuvis par Studio kolekciju — arhitektūra ir mūsu gēnos

Arhitektūra slēpjas Runtal gēnos. Runtal 1953. gadā dibināja inženieris Egons Runtē un arhitekts Jirgs Alters. Uzņēmums ātri kļuva pazīstams Šveices tirgū un bija ļoti populārs arhitektu un interjera dizaineru vidū, pateicoties tā inovatīvu produktu un unikāla dizaina kombinācijai. 1988. gadā Runtal iegādājās Zehnder grupa. Šī pāreja būtiski nostiprināja abu zīmolu tirgus līderu pozīcijas Šveicē un citās Eiropas valstīs. Jau daudzus gadus šie divi zīmoli ir bijuši sinonīmi progresīvām tehnoloģijām, nepārtrauktām inovācijām, novatoriskajam dizainam, neizsmeļamam izgudrojumam un unikālai ražošanas zinātībai.

Nākamais šī stāsta posms ir Runtal mantojuma turpinājums Zehnder Premium klases dizaina sērijā – Zehnder Studio Collection.

Ērta izvēle – viss no viena avota.
  • Lielāka izvēle
  • Tieša piekļuve ekskluzīvākajai Zehnder produktu portfeļa daļai
  • Vieglāk meklēt informāciju par produktu
  • Atvieglots Atlases process
  • Vienkāršāka piekļuve visai būtiskajai informācijai par esošajiem Zehnder produktiem un Zehnder Studio kolekcijas produktiem
  • kopīgs informācijas avots

Jaunā Zehnder Studio Kolekcija – kad forma seko funkcijai

Moto „Kad forma seko funkcijai” apvienojumā ar jauno Zehnder Studio kolekciju apkopo jaunās produktu līnijas raksturu un būtību.

„Forma seko funkcijai” ir princips, kas saistīts ar 19. gadsimta beigu un 20. gadsimta sākuma arhitektūru un industriālo dizainu kopumā, un to radījis arhitekts Luiss Salivans. Jaunā saukļa ideja ir tāda, ka Zehnder progresīvās tehnoloģijas un tā pievilcīgo un vispāratzīto dizaina elementu augstākie kvalitātes standarti tagad ir bagātināti ar produktu klāstu, kurā novatoriskajam dizainam un tehnoloģijām ir galvenā loma.

Kopā tie veido spēcīgu saikni, kas ļauj Zehnder raudzīties nākotnē ar pārliecību.

Šeit jūs atradīsiet visus mūsu Studio kolekcijas produktus:

Mēs esam šeit, lai palīdzētu!

Ja Jums ir jebkādi jautājumi par mūsu produktiem un risinājumiem, ierakstiet tos šeit un mēs sazināsimies ar Jums.