Kopš 29.05.2018. „InteliVENT” OÜ pieder „Zehnder” grupai un nes nosaukumu „Zehnder Baltics” OÜ

„Zehnder Group” AG ir Eiropā vadošais apkures un ventilācijas sistēmu ražotājs, kas piedāvā risinājumus komfortabla, veselīga un energoefektīva iekštelpu klimata nodrošināšanai. „Zehnder Group” ražo, izstrādā un pārdod radiatorus un ventilācijas sistēmas ar dažādiem populāriem zīmoliem (Runtal, Acova, Bisque, Paul, Greenwood). „Zehnder” ir pārstāvēts 13 Eiropas valstīs (kopā 34 pārstāvniecību un ražošanas vienības), kā arī Ziemeļamerikā un Ķīnā (kopā 8 pārstāvniecību un ražošanas vienības). „Zehnder” grupā strādā aptuveni 3200 cilvēku visā pasaulē. 

Par uzņēmumu

Uzņēmums „Zehnder Baltics” OÜ pārstāv „Zehnder Group” AG Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, piedāvājot ventilācijas, apkures un dzesēšanas sistēmas.
Mēs spējam saviem klientiem piedāvāt dažādus novatoriskus, energoefektīvus iekštelpu klimata risinājumus. Ja nepieciešams, sniedzam konsultācijas visa procesa gaitā, sākot ar izmaksu un ieguvumu analīzi un projektēšanu un beidzot ar izbūvi un uzraudzību.
Mēs cieši sadarbojamies ar projektētājiem, energoauditoriem un inženieriem.
Mēs atrodamies Tiskres biroju ēkā, Rannamõisa ielā 38D, kur atrodas arī „Zehnder” demo zāle un apmācību centrs.
Saimnieciskās darbības reģistrā mums ir sekojoši ieraksti:

  • EEO002810 Īpašnieka uzraudzība
  • EEP002011 Projektēšana
  • EEH005185 Būvniecība
  • TEL002153 Elektrības darbi

 

Projektēšana un plānošana

Mūsu komandas pieredze ļauj mums uzņemties dažādus projektus. Mūsu mērķis nav konkurēt ar projektētājiem. Mēs drīzāk uzskatām sevi par atbalstošu palīgu, kas var dot dažādus padomus projektētājiem un investoriem.
Esam palīdzējuši projektēt un plānot dažādu biroju ēku iekštelpu klimata risinājumus (piem., Tiskres biroju ēka, Biroju ēka adresē Ülikooli 2b, „Omniva” jaunais loģistikas centrs, „Arcwood” ražošanas un biroju ēka), tāpat esam piedalījušies dzīvokļu un privātmāju projektos („Novamaja”, „Pronksi residentsid”).
Mūsu specializācija ir dažādi griestu apkures un dzesēšanas risinājumi.
Mums ir ilga pieredze daudzdzīvokļu namu ventilācijas sistēmu rekonstrukcijas jomā („KredEx” projekti). 2013. gadā mēs nācām klajā ar ventilācijas sistēmas rekonstrukcijas risinājumu, kura pamatā ir „Zehnder Comfosystems” gaisa sadales sistēma ar gaisa kanāliem zem siltinājuma, kas šobrīd tiek izmantots lielākajā daļā rekonstrukcijas projektu.
Nepieciešamības gadījumā nodrošinām klientiem ēkas iekštelpu klimata izpēti un iespējamo tehnoloģisko risinājumu izmaksu un ieguvumu analīzi.

„InteliVENT” OÜ pārstāv „Zehnder Comfosystems” ventilācijas un griestu apkures/dzesēšanas risinājumus Igaunijā kopš 2012. gada. Mums noliktavā vienmēr ir pietiekams daudzums „Zehnder Comfosystems” ventilācijas kanālu un komponentu, tādējādi atvieglojot jūsu darbu!

Būvniecība

Esam veidojuši neskaitāmu dzīvojamo ēku ventilācijas sistēmas, rekonstruējuši simtiem dzīvokļu namu ventilācijas sistēmu visā Igaunijā, kā arī izveidojuši novatoriskus ventilācijas, apkures un dzesēšanas risinājumus kā privātmājās, tā arī biroju un ražošanas ēkās.

 

Mēs esam šeit, lai palīdzētu!

Ja Jums ir jebkādi jautājumi par mūsu produktiem un risinājumiem, ierakstiet tos šeit un mēs sazināsimies ar Jums.