Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data03/virt76403/domeenid/www.zehnder.lv/htdocs/wp-content/themes/intelivent2/functions.php on line 1367

  Registreeru seminarile

  Kā notiek daudzdzīvokļu nama ventilācijas rekonstrukcija

  Daudzdzīvokļu ēkas renovācijas gaitā tiek izveidota centralizētā piespiedu ventilācijas sistēma ar siltuma atguvi. Pieplūdes un nosūces kanāli tiek piestiprināti esošajai fasādei. Gaisa kanāli tiek uzstādīti zem fasādes siltinājuma, tāpēc ar aci tie nav redzami. Katrā guļamistabā un dzīvojamajā istabā ārējās sienas iekšpusē ir pieplūdes difuzors. Labierīcību telpās (tualetē un vannasistabā) un virtuvē tiek uzstādīti nosūces difuzori. Ja labierīcību telpas nerobežojas ar āra sienu, tad nosūces kanāls, kurš apkalpo telpu, šķērso telpu, kas atrodas starp sanitāro bloku un ārējo sienu. Vecie esošie pirts telpu nosūces kanāli tiek aizvērti un izolēti.

  Visa ventilācijas sistēma (tai skaitā ventilācijas agregāts, cauruļvadi un viedgabali) tiek veidota no vācu ražotāja „Zehnder” GmbH produktu sērijas „Comfosystems” produktiem.
  Atkarībā no ēkas tipoloģijas un siltinājuma slāņa biezuma tiek izmantoti apaļi divslāņaini plastmasas gaisa kanāli ar ārējo diametru 75 vai 90 mm, vai arī plakanie kanāli ar izmēriem 37×51 mm. Zem fasādes esošo cauruļvadu iekšējā virsma ir izgatavota no materiāla ar antistatiskām īpašībām. Kā ventilācijas agregāts tiek izmantotas „Caladair” produktu sērijas centralizētās ventilācijas iekārtas, kurām ir liela siltuma atguves spēja un zems elektroenerģijas patēriņš.

  Nepieciešamības gadījumā ēkas ventilācijas sistēma tiek grupēta, piemēram, pa kāpņutelpām vai stāviem. Atkarībā no ēkas iespējām ventilācijas iekārtas ir iespējams uzstādīt kā bēniņos un pagrabā, tā arī laukā uz lēzenā jumta. Visu sistēmu ir iespējams vadīt ar tā paša ražotāja vadības automātiku, tāpat ir iespējams iegādāties risinājumu vadībai un uzraudzībai ar interneta starpniecību.

  Mēs esam šeit, lai palīdzētu!

  Ja Jums ir jebkādi jautājumi par mūsu produktiem un risinājumiem, ierakstiet tos šeit un mēs sazināsimies ar Jums.