Veselīga dzesēšana ar svaigu gaisu

Veselīga dzesēšana ar svaigu gaisu? Tas ir iespējams! Ar ComfoAir Q, ComfoClime un ComfoTube Therm Zelta kombināciju. Kopā tas ir veselīgs, komfortabls un ilgtspējīgs risinājums mājas pārkaršanai.

Veselīga dzesēšana bez gaisa kondicionēšanas

Mūsu mājās kļūst arvien siltāk. Esošās sistēmas, piemēram, gaisa kondicionieri, recirkulē telpas gaisu, bet neatsvaidzina to. Kombinācija – ComfoAirQ, ComfoClime un ComfoTube Therm, atdzesē ar svaigu gaisu. Telpās tiek uzturēts zems CO2 līmenis, augsts skābekļa līmenis, veselīgs un komfortabls klimats.

Atvēsināties ar svaigu gaisu? Lūk, kā tas darbojas

Viens-divi-trīs!
1) ComfoAir Q ventilācijas sistēma ienes mājā svaigu gaisu.
2) ComfoClime gaiss-gaiss siltumsūknis nodrošina papildus dzesēšanu (vai apkuri, kā jums patīk).
3) ComfoTube Therm gaisa sadales sistēma nogādā līdz telpām atdzesētu svaigu gaisu. Gaisa vadu sistēma ir īpaši izolēta un tādā veidā enerģija netiek zaudēta pa ceļam.

Izveidojiet Perfektu kombināciju

ComfoAir Q, ComfoClime un ComfoTube Therm: kopā tie izceļ viens otra labākās īpašības. Karstā vasaras dienā atdzesējiet savu māju ar svaigu gaisu. Vai sagādājiet sev papildu komfortu vēsajā ziemas laikā. Vienmēr veselīgs un komfortabls klimats. Vienmēr rūpēs par enerģijas taupīšanu.

ComfoAir Q ventilācijas iekārta

Iegūstiet patstāvīgi svaigu un tīru gaisu savā mājā, ar augstāko energoefektivitāti.

ComfoClime gaiss-gaiss siltumsūknis

Nodrošina papildu dzesēšanu vai vairāk siltuma, lai sniegtu maksimālu komfortu.

ComfoTube Therm gaisa sadales sistēma

Nogādā svaigo un atdzesēto gaisu telpās, bez enerģijas zaudēšanas.

Enerģiju taupoša dzesēšana ar svaigu gaisu

Ventilācija, apkure un dzesēšana ar svaigu gaisu. To visu var panākt, vienkārši paplašinot jūsu mājas ventilācijas sistēmu. Turklāt ļoti energoefektīvi, jo sistēma atkārtoti izmanto enerģiju, kas pretējā gadījumā tiktu zaudēta. Ideāla mijiedarbība starp progresīvām tehnoloģijām un ilgtspējīgiem materiāliem.

ComfoClime + ComfoTube Therm = uzstādīšanas vienkāršība

ComfoClime un ComfoTube Therm ir plug & play sistēma. Citiem vārdiem sakot: elastīgs un viegli uzstādāms risinājums. Ērti novietojiet ComfoClime uz ComfoAir Q rekuperācijas ierīces. Pēc tam uzstādiet ComfoTube Therm izolētās gaisa vadu sistēmas daļas, lai nodrošinātu sadales sistēmu bez kondensāta riska. Līme nav nepieciešama.

Ideāla temperatūra. Visu laiku

Šī unikālā kombinācija nodrošina vislabāko klimatu: ventilāciju, apkuri un dzesēšanu ar svaigu gaisu, vislabāko mitrumu un gaisa filtrēšanu. Gaiss lieliski saglabā pareizo temperatūru neatkarīgi no tā, vai tas ir tropisks vai ledus auksts. Jūs uzreiz sajutīsiet ComfoClime un ComfoTube Therm radīto komfortu. Ideāli, ja veselība, komforts un ilgtspējība var tikt sasniegta vienlaicīgi.

Vai jūs ieinteresēja ComfoClime risinājums?

Sazinieties ar mums, izmantojot zemāk atrodamo formu, vai pa tiešo ar mūsu izplatītājiem un Sertificētajiem partneriem.

Mēs esam šeit, lai palīdzētu!

Ja Jums ir jebkādi jautājumi par mūsu produktiem un risinājumiem, ierakstiet tos šeit un mēs sazināsimies ar Jums.