Jaunums Zehnder „World of Colours”

Krāsas kā jūsu personības izpausme

No jūsu apģērba izvēles līdz jūsu dzīves videi, krāsas ļauj izveidot savu ideālo individuālo stilu un telpu. Jaunā krāsu sistēma sniedz visas pieejamās iespējas, lai lieliski saskaņotu jūsu radiatoru krāsu ar interjera dizaina koncepciju, nemanāmi integrējot tos jebkurā vidē.

Izstrādāts kopā ar krāsu stratēģijas padomnieci
Džuljetu Baumgartneri

Zehnder ir svarīga krāsu nākotne un atbilstība šodienas un rītdienas tendencēm, tāpēc aicinājām slaveno krāsu stratēģijas padomnieci Džuljetu Baumgartneri dalīties ar savām zināšanām koncepcijas izstrādē. Ilgtermiņa tendences sešās jomās: arhitektūra, interjera dizains, vannas istabas, dzīvojamās telpas, virsmas un materiāli tika analizēti un integrēti koncepcijā, kuras kulminācija ir uz nākotni vērsta krāsu palete. Tika radītas piecas modernas Zehnder krāsu pasaules no šīm krāsu un dzīves tendencēm, lai nodrošinātu, ka sistēma vienmēr ir atjaunināta un tiek saglabāts līdzsvars starp modes un ilgtermiņa tendencēm.

Piecas jaunas krāsu pasaules ar
unikālām iedvesmojošām krāsu izvēlēm


Svētnīca

Māja kā jūsu atpūtas, relaksācijas un atkāpšanās vieta.

Jūsu mājas ir jūsu relaksācijas un miera vieta. Nelīdzenas virsmas, matēta apdare, jauktas glazūras un dabiskie materiāli rada svētvietas. Dabiski gandrīz balti, gaiši brūni un pelēki toņi ir mājīgas vides atslēga atpūtai. Matēti metāli, piemēram, misiņš apvienojumā ar koku rada mūsdienīgu kontrastu. Apaļas formas un mīkstas tekstūras tonizē jebkuru smagumu.


Mistiskā mājvieta

Jūsu pilnībā privāta vieta personīgiem rituāliem un labsajūtai Rupjas, dabiskas virsmas kontrastē ar izsmalcinātu dizainu.

Nelīdzenas betona faktūras, kas sajauktas ar pulētām akmens virsmām, rada multisensorisku pieredzi. Melni un tumši pelēki toņi, grafīts un taupe ir mistiskas mājas atslēga. Vienkrāsainās telpas akcentē tumši zili toņi un matēts metāls. Klusā krāsu palete ir radīta mierīgai telpai personīgiem rituāliem un labsajūtai.


Neo Zaļš

Atspoguļo dabiskās vides pievilcību Zaļie toņi palīdz saskaņot mūsu vēlmi pēc vairāk dabas mūsu dzīvē.

Sienas un grīdas, kā arī tekstilizstrādājumi un dekori parādās zaļos toņos. Mīksts, smalks piparmētru vai naftas krāsas grafīts, kas atspoguļo mūsu vēlmi pēc dabiskas vides. Plikie, gaiši brūnie un pelēkie toņi rada harmoniju un mieru.


Māte zeme
Terakota kā simbols siltam un piezemētam izskatam

Terakota palīdz radīt piezemētu un siltu izskatu gan kā materiāls, gan kā krāsa. Terakotas augsti pigmentētā kvalitāte un dziļi piesātinātās, bet saulē izbalinātās vienkrāsainās krāsas rada dabisku un izsmalcinātu izskatu. Kokvilnas baltā, okera, ķieģeļsarkanā un brūnā nokrāsas ir apvienotas, veidojot piezemētu krāsu paleti. Terakota simbolizē zemi, uz kuras mēs dzīvojam, un mūsu spēcīgo vēlmi to aizsargāt.


Mono materiāls Betons
Telpas nepārtrauktība – raupja, viengabalaina, izteiksmīga

Viena materiāla izmantošana rada nevainojamu, viendabīgu izskatu un klusu telpu bez vizuāliem trokšņiem. Neapstrādāts betons plūst no iekšpuses uz ārpusi, nodrošinot telpai nepārtrauktību. Ekscentriski oranžie un dabiski brūnie toņi rada mūsdienīgu kontrastu. Mājas aksesuāri no matēta metāla ir lieliski apvienoti.

 

Šeit varat lejupielādēt jauno Zehnder krāsu paleti.

Lielākā daļa mūsu dizaina radiatoru ir pieejami gandrīz visās Zehnder jaunās krāsu kartes krāsās.

Mēs esam šeit, lai palīdzētu!

Ja Jums ir jebkādi jautājumi par mūsu produktiem un risinājumiem, ierakstiet tos šeit un mēs sazināsimies ar Jums.