Zehnder Caladair industriālo un komerciālo ēku ventilācija

Jau 2021. gada oktobrī Zehnder Group, viens no cienījamākajiem un veiksmīgākajiem ražotājiem savā nozarē, parakstīja jaunu līgumu, lai iegādātos 75% no tā toreizējā konkurenta Caladair.

Uzņēmums Caladair ir dibināts 1979. gadā un atrodas Makonā, Burgundijas reģionā, Francijā. Ar aptuveni 80 darbiniekiem uzņēmums projektē un ražo augstas efektivitātes ventilācijas un termodinamisko sistēmu klāstu, ko galvenokārt izmanto komerciālajā sektorā.

Play Video

Šobrīd Zehnder Group paplašina savu produktu klāstu, iekļaujot liela mēroga ventilācijas iekārtas daudzdzīvokļu mājokļiem, industriālām un komerciālām ēkām.

Nākotne Caladair darbība turpinās ierasti, paliekot pašreizējā galvenajā mītnē un pašreizējā izpilddirektora vadībā.

Zehnder Group, kuras galvenā mītne atrodas Šveicē, ir pārstāvēta visā pasaulē un ir Eiropas tirgus līderis ar produktiem kā tērauda kolonnu radiatori, dizaina vannas istabas radiatori, starojuma apkures un dzesēšanas griestu paneļu sistēmas un augstas efektivitātes ventilācijas jomā. Vairāk nekā 100 gadus Zehnder ir piedāvājis risinājumus iekštelpu komfortam un labsajūtai: apkure, dzesēšana, ventilācija un gaisa attīrīšana. Zīmols ir apņēmies ievērot visaugstākos kvalitātes un uzticamības standartus katram projektam, kā arī nodrošināt izcilu servisu.

Šis sauklis ir pamatā Caladair ražoto iekārtu ērtajai uzstādīšanai un ieregulēšanai. Iekārtas ir pilnībā nokomplektētas jau rūpnīcā, uz vietas tās atliek tikai pievienot pie strāvas, iestatīt vēlamos uzstādījumus un sākt baudīt komfortablo iekštelpu klimatu.

Caladair risinājumu klāsts ir ļoti plašs, sākot ar efektīvām nosūces ventilācijas sistēmām un avārijas dūmu nosūcēm, līdz pat augstas efektivitātes rekuperācijas ventilācijas iekārtām, tai skaitā ventilācijas iekārtām ar iebūvētiem siltumsūkņiem.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu Caladair vai Zehnder produktiem, sazinieties ar mūsu pārdošanas komandu, kas var atbildēt uz jūsu jautājumiem, vai apmeklējiet mūsu vietni, kurā ir uzskaitīti visi mūsu produktu piedāvājumi.

Mēs esam šeit, lai palīdzētu!

Ja Jums ir jebkādi jautājumi par mūsu produktiem un risinājumiem, ierakstiet tos šeit un mēs sazināsimies ar Jums.